Güzel olup olmadığının kendin fark edebilir misin? Birçok manken, güzel olup olmadıklarının gerçekten farkında değillerdir. O zaman güzel olup olmadığının nasıl farkına varabilirsin? Bu yazımızda, bir kadının güzel olduğunu gösteren 7 işareti sizler için derledik. Acaba bunlardan kaç tanesi seni işaret ediyor?

1. Nadiren iltifat alırsın

İlk başta kulağa çok saçma geliyor, ama özellikle güzel insanlar görünüşleri için nadiren övgü alırlar. Çünkü senin ne kadar güzel olduğunun uzun zamandır farkındadır ve bu sebepten dolayı iltifat etme gereği duyulmaz.

2. Tanımadığın kadınlar ilk başta sana soğuk ve mesafeli davranırlar

Hiç tanımadığın bir kadın sana soğuk ve mesafeli davranıyorsa, bil ki güzelliğini kıskanıyor demektir.

3. Kibirli olduğun söylenir

Burada üç seçenek mevcut: Ya kibirlisin, ya güzel ve kibirlisin ya da sadece güzelsin. Maalesef insanlar bilinçaltında kişilerin görünüşlerinden yola çıkarak karakter analizi yapmaktadırlar. Çok güzel olsan bile, özellikle güzel görünümün her zaman kibirle ilişkilendirilir. Neyse ki bu ön yargı, sadece birbirinizi yakından tanıyana kadar sürer. Tabii ki gerçekten kibirli değilsen…

Şaşırtıcı Kadınlar

4. İnsanlar seninle konuştuktan sonra olumlu yönde şaşırırlar

Güzel insanlar genelde hafife alınırlar. Bu sebepten dolayı muhatapların çok şaşırdığına dair yorumlarda ve imalarda bulunuyorsa, bunun nedeni özellikle güzel görünmen olabilir.

5. Bir mıknatıs gibi çocukları kendine çekiyorsan

Çocuklar bile, güzel insanları güvenilir bulmaktadırlar. Yapılan araştırmalar neticesinde, güzel insanlar genellikle çocuklar için gerçek bir mıknatıstırlar ve özellikle güvenilir olarak kabul edilirler.

6. Sıkıntılarından bahsettiğin zaman fazlasıyla şaşırırlar

Erkek olsun kadın olsun bir çok kişi, güzel insanların nadiren sıkıntıları olduğunu ve bir çok insandan daha mutlu olduğunu düşünürler. “Nasıl, Senin sorunların mı var?” sana tanıdık gelen bir soru mu? Belki de çok güzel olduğun için bunu sıkça duymuşsundur.

7. Bütün bu saydığımız noktalar umrunda değil mi?

Sevgi ile bakılan her şey güzeldir. Kendini güzel bulduğunu düşündüğün sürece, başkalarına da güzel görüneceksindir. Mümkün olduğunca her gün aynanın karşısına geçerek yüksek sesle çok güzel olduğunu söyle ve iyi hisset. İnsanlar kendin hakkında ne düşündüğüne inanırlar. Kulağa çok basit geliyor, ama öyle.

Youtube kanalımızdaki ilginç videoları kaçırmamak için lütfen BURADAN kanalımıza abone olunuz.