“Seni Seviyorum”, söylenmesi kolay ama aynı zamanda bir o kadar da zor iki kelimeden oluşan bir cümledir. Bazı insanlar bu iki kelimeyi sevgililerine söylemekten çok hoşlandıkları için sürekli dile getirirler. Bazıları da sanki dilleri tutulmuş gibi bu iki kelimeyi söylemekten çekinirler. Aslına bakarsanız mecbur da değiller. Zira bu Seni Seviyorum demenin pek çok farklı yolları mevcuttur.

Sevgilinize “Seni Seviyorum” demekten çekinen kişilerden misiniz? Şayet bu iki kelimeyi kullanmak size güç geliyorsa, en azından romantik ve daha anlamlı farklı bazı cümleleri sevgilinize söyleyebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere seni seviyorum demenin farklı yollarını sizlerle paylaşacağız.

1. “Seni tanıdığımdan beri her şey çok farklı.”

Kime bu cümleyi söylerseniz, kendini özel ve daha çok sevildiğini hisseder.

Seni Seviyorum

2. “Her zaman yanındayım.”

Bu cümleyi duymaya pek alışkın olmayabilirsiniz. Çünkü bunu gerçekten sizi seven biri size söyler.

3. “Beni mutlu ediyorsun.”

Her şey seninle daha güzel. İşte bu!

Sevgi

4. “Son pizza dilimini sen ye!”

Birini gerçekten seviyorsanız, sevdiğinizin mutluluğu sizin mutluluğunuz demektir. Son pizza dilimini yemek için ağzınızın sulanmasına rağmen yemiyorsanız, onu gerçekten seviyorsunuz demektir. Senin yediğin de benimdir.

5.”Benimle yaşlanmak ister misin?”

Tam olarak bu. Sevgilinizin her türlü huysuzluğuna rağmen ya da yıllar geçtikçe kaybettiği formuna rağmen onunla birlikteysen ve mutluysan, onu gerçekten seviyorsun demektir.

6. “Seninle kendimi güvende hissediyorum.”

Güven her şeydir. Kendini, sizin kollarınıza gözü kapalı teslim eden biri, size güveniyor demektir. Size güvenmesinin de tek bir açıklaması vardır. Sizi seviyor demektir.

Kalp Sevgi

7. “Sensiz kendimi eksik hissediyorum.”

Sevgi bir bütünü oluşturan iki parça gibidir. Sevgiliniz sizinle kendi tam hissediyorsa, bu da sevildiğiniz anlamına gelir.

8. “Tüm hayatım boyunca seni aradım.”

Bazılarına samimiyetsiz bir cümle gibi gelebilir. Ama doğru zamanda söylenildiği takdirde, bir çok kişiyi etkileyebilecek bir cümledir.

Sevgilinize “Seni Seviyorum” demenin 8 farklı yolunu sizlerle paylaşmak istedik. Eminim daha nice anlamlı cümleler vardır. Sizlerin de beğendiği cümleler varsa, yorum kısmına yazarak tüm okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Video paylaşımlarımızı kaçırmamak için lütfen BURADAN Youtube Kanalımıza abone olmayı ihmal etmeyin.